Groepsleerkrachten in 2021-2022
 
Groep 1/2 A  Esther van Hameren
e.vanhameren@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di.


José Cordes
j.cordes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo t/m vr.
Leerkrachtondersteuner 
Bianca Overveen op ma-di-do (ochtenden)
Groep 1/2 B Anja Gort
a.gort@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma-di-wo.

Wendy Koster
w.koster@wijdevenen.nl
Aanwezig op: do en vr.
Leerkrachtondersteuner 
Bianca Overveen op ma-di-do (ochtenden)
Groep 1/2 C
 
Wendy Koster
w.koster@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di.

Erika Roebert
e.roebert@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo, do en vr.


Leerkrachtondersteuner 
Bianca Overveen op ma-di-do (ochtenden)
Groep 3
Sandra Claerhoudt
s.claerhoudt@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di t/m vr

José Lohman

j.lohman@wijdevenen.nl
Aanwezig op maandag.

Rina de Groot
r.degroot@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di,wo en do

Lisa Akerboom
l.akerboom@wijdevenen.nl
Aanwezig op vrijdag.

Leerkrachtondersteuner 
Bianca Overveen op ma-di-do (middagen)
Groep 4/6 a Eric de Bruijn
e.debruijn@wijdevenen.nl
aanwezig op ma t/m vr
Groep 4/6 b Charlene van Leeuwen 
c.vanleeuwen@wijdevenen.nl
aanwezig op ma tot en met do.


Tijs van der Hoorn
tijs.vanderhoorn@wijdevenen.nl
Aanwezig op  vr

 
Groep 4/6 c Barend Vernooij
b.vernooij@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di en wo.


Anoushka van Lingen
a.vanlingen@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo, do en vr 
Extra in 4/6 Ester Plaisant van der Wal op maandag en woensdag
Anouk Zuidema op dinsdag
Tijs van der Hoorn op donderdag
Barend Vernooij op vrijdag.
Groep 5 Bryan Angenent
b.angenent@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m vr.

Ondersteuning:
Carin Romijn op ma-wo-vr


 
Groep 7 Anouk Zuidema
a.zuidema@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, do en vr

Hava Eren
h.eren@wijdevenen.nl
aanwezig op ma-di-wo

Femke Eijkes
f.eijkes@wijdvenen.nl
aanwezig op wo-do-vr

 
Groep 8a Pam van Veen
p.vanveen@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di, do 


Karlijn van Meggelen
k.vanmeggelen@wijdevenen.nl
Aanwezig op wo en vr
 
Groep 8b Rianne Kling-Dijkman
r.dijkman@wijdevenen.nl
Aanwezig op ma-do-vr

Laura Kroes

l.kroes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en wo
 
Pluszorgklas Simone Meijer
s.meijer@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en do
Ester Plaisant
e.plaisant@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en do.
Carin Romijn
c.romijn@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en do.
Plusklas (groep  1t/m 3) Ester Plaisant-van der Wal
aanwezig op dinsdagmiddag.
Plusklas (4 t/m 6) Ester Plaisant-van der Wal
aanwezig op vrijdagochtend
Plusklas (groep 7 t/m 8)
Laura Kroes
l.kroes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma.
Pluszorgaanhaakklas (groep 4 en 5) Pam van Veen
p.vanveen@wijdevenen.nl
Aanwezig op: wo en vr


Leerkrachtondersteuner Simone Heijboer


Klik hier als u geïnteresseerd bent in de bekwaamheidseisen van een leerkracht.

2019 Basisschool Aeresteijn

Powered by BasisOnline