Groepsleerkrachten in 2019-2020
 
Groep 1/2 A  Mary Overdevest
m.overdevest@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma

José Cordes
j.cordes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di t/m vr
Groep 1/2 B Wendy Koster
w.koster@wijdevenen.nl
Aanwezig op: Ma, woe, do en vr

Anja Gort
a.gort@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di
Groep 1/2 C
 
Tineke Visser
t.visser@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di en vrij

Rianne Kling
r.dijkman@wijdevenen.nl
Aanwezig op: woe en do
Groep 3 Chantal Keijzer
c.keijzer@aeresteijn.nl
Aanwezig op: ma, do en vrij

Rina de Groot
r.degroot@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en woe
Groep 4 Rina de Groot
r.degroot@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma


Bryan Angenent
b.angenent@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di t/m vrij
Groep 4 / 6 Hava Eren
h.eren@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m woe

Dorine van den Berge
d.vandenberge@wijdevenen.nl
Aanwezig op: do en vrij

Ondersteuning Ester Plaisant-van der Wal
e.plaisant@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m woensdag

Ondersteuning Priscilla Vuyk
Aanwezig op: do en vrij
Groep 5 Sandra Claerhoudt
s.claerhoudt@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m woe


Anja Gort
a.gort@wijdevenen.nl
Aanwezig op: do en vrij
Groep 6 Barend Vernooij
b.vernooij@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m woe


Carola van Heusden
c.vanheusden@wijdevenen.nl
Aanwezig op: do en vrij
Groep 7 Pam van Veen
p.vanveen@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma t/m vrij
Groep 8A Anouk Zuidema
a.zuidema@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma

Laura Kroes

l.kroes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di t/m do

Rianne Kling
r.dijkman@wijdevenen.nl
Aanwezig op: vrij
Groep 8B Marina den Braber
m.braber@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, do en vrij

Anouk Zuidema
a.zuidema@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en woe
Pluszorgklas Simone Meijer
s.meijer@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di en do

Christel Ahles
c.ahles@wijdevenen.nl
Aanwezig op: di

Ester Plaisant-van der Wal
e.plaisant@wijdevenen.nl
Aanwezig op: do
Plusklas (groep 2 t/m 5) Ester Plaisant-van der Wal
e.plaisant@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma, di en do
Plusklas (groep 6 t/m 8)
Laura Kroes
l.kroes@wijdevenen.nl
Aanwezig op: ma


Klik hier als u geïnteresseerd bent in de bekwaamheidseisen van een leerkracht.

2019 Basisschool Aeresteijn

Powered by BasisOnline